Site Logotype

📦TASUTA TRANSPORT📦

HULGIMÜÜK

Saame tuttavaks! Kirjuta siia oma andmed, kui arvad, et MAQUS sobiks sinu tootevalikusse:

Ärge usaldage meid, usaldage neid!

Suurepärane kvaliteet, suurepärane teenindus ja suurepärane kingitus. Soovitan kõigile, kes otsivad midagi erilist ja meeldejäävat.
Meeli Leeman | LENNE
Brändijuht
Ärge usaldage meid, usaldage neid!
Maqus | MAQUS
Maqus

Maitsvad mõtteterad

Suured Magusad Sõnad

★★★★★ 8 arvustust

Kas soovid pakkuda oma klientidele midagi erilist ja meeldejäävat? Tutvusta neile meie mõtteteradega täidetud šokolaadirõõmu! See ainulaadne toode ühendab maitsva šokolaadi naudingu tähenduslike sõnumitega, mis panevad elu, eesmärkide ja väärtuste üle järele mõtlema.  Lisaks meeldivale maitsele pakuvad need ka emotsionaalset väärtust, mis jääb kauaks meelde.

Ära hoia end tagasi, võta meiega ühendust!

KKK

Oleme avatud kõikidele uutele ideedele ning ettepanekutele. Oma kujundusega pakendit meilt tellida ei saa, kuid  oleme valmis aitama bränditud erilahendustega, mida tootele lisada.

Oleme noored ja loomingulised ning pakume vastavalt vajadusele erinevaid reklaammaterjale. Võtke meiega ühendust, kui soovite oma brändiga kokkusobivat turundusmaterjali või olemasolev vajab värskendamist.

Säilivusaeg kehtib igale partiile eraldi. Palun võtke meiega ühendust, et konkreetse toote säilivusaega täpsustada. Šokolaaditooteid tuleb säilitada toatemperatuuril, kuivas ja päikese eest varjatult.

Jah, meil on olemas sertifikaadid ja tunnistused, mis tõendavad meie toodete kvaliteeti ja vastavust standarditele. Meie tooted läbivad põhjaliku kvaliteedikontrolli protsessi ning vastavad kõrgetele toiduohutuse ja kvaliteedistandarditele.