Site Logotype

📦TASUTA TRANSPORT📦

Tervitus!

Oleme tänulikud, et oled jõudnud siia lehele, sest ilmselt jõudsid juba tutvuda meie šokolaadikarpidega, mis on valmistatud armastuse ja pühendumusega. Tahame olla tuntud oma unikaalsete ja luksuslike šokolaadikarpide poolest, mis pakuvad unustamatuid elamusi.

MAQUS kaup on valmistatud ainult parimatest koostisosadest, kasutades kõrge kvaliteediga tooraineid. Meie tooted sobivad igaks eriliseks sündmuseks või kingituseks.

Tõeliselt MAQUS eesmärk on pakkuda mitte ainult maitsvat šokolaadi, vaid ka suurepärast klienditeenindust. Meie meeskond on alati valmis aitama ja vastama kõigile küsimustele. Oleme uhked oma kiire ja usaldusväärse tarne üle, et saaksid oma MAQUS šokolaadikarbid kiiresti kätte.

Loodame, et meie tegemised toovad palju rõõmu ja inspiratsiooni. Suur tänu toetuse eest ja ootame tagasisidet meie toodete kohta.

Tere tulemast MAQUS šokolaadikarpide maailma!

hello@maqus.eu

Vastame esimesel võimalusel

+372 5855 2321

E-R 9-16

@maqus.eu

MAQUS.EU

Jäta siia oma sõnum ja me vastame sulle esimesel võimalusel. Aitäh!

  Tuli MAQUS mõte?

  Firmale ärikingitust või üritusele šokolaadikarpe – kõike saab! Palun kirjuta oma põnevad ideed ja pakkumised meile
  hello@maqus.eu

  Hakka meie uhkeks koostööpartneriks

  Liitu meiega ja saa osaks meie eduloost. Paku oma klientidele unikaalseid Eestis toodetud šokolaadikarpe!
  hello@maqus.eu

  Kui olete oma tellimusega rahulolematu või kui toode on kahjustatud, võtke meiega ühendust ja me aitame teil leida lahenduse. hello@maqus.eu

  Pärast tellimuse esitamist saadetakse teile tellimuse kinnitus e-posti teel, kus on ka jälgimisnumber. Saate selle jälgimisnumbri abil jälgida tarneaega.

  Saate oma tellimuse esitada meie e-poe kaudu. Valige soovitud kaup, lisage see ostukorvi ja järgige juhiseid tellimuse lõpuleviimiseks.