Site Logotype

📦TASUTA TRANSPORT📦

MAQUS

Ettevõtte kingituste suund muutub: Miks eelistada isiklikumaid ja unikaalsemaid kingitusi?

Traditsiooniliselt on ettevõtete poolt bränditud kingitused olnud populaarne viis oma klientidele ja töötajatele tänu avaldada ning neid meeles pidada. Üha enam on aga inimestes tekkimas väsimus kapitäie ettevõtte-nimeliste tasside, pastakate ja torusallide vastu. Kuidas siis leida kingivalimisel see kuldne kesktee?

Brändilogo või kirjaga meened võivad inimest küll rõõmustada, kui tal oligi just kodus kruus katki läinud või vihmavari ära lennanud, kuid tavaliselt jätavad bränditud kingitused pigem mulje, et kinkija on laoruumi tootekuhjast esimese asja kaenlasse haaranud, et tühjade kätega tulema ei peaks. Inimese rõõmustamine nõuab täna isiklikku ja unikaalsemat lähenemist, mitte massilahendusi. Selleks, et kinkijana massist eristuda, ei mõju ainult ettevõtte reklaamil põhinevad žestid. Parim reklaam oma ettevõttele on just see, mis pakub kliendile emotsiooni ja unikaalset väärtust, sest emotsioon loob tunde ja tunne jääb meelde.

„Sel aastal näeme tõenäoliselt tarbijate käitumises muutusi, mis väljenduvad väiksemas ostukorvis ja personaalsemas lähenemises. Veinipudeli ja juustuvaagna asemel sobitatakse kingipakki ilmselt hoopis mõni uudistoode, et rõõmustada kingisaajat enam ning säästa ka iseenda rahakotti. On näha, et sama teed on minemas ka ettevõtted – firmakingituste valikul otsustatakse kauni disaini ja kõnetavate mõtteteradega šokolaadikarpide kasuks. Seeläbi luuakse kingisaajale emotsionaalset väärtust ja välditakse tavapärast peavooluteed,“ arutleb ettevõtte MAQUS asutaja Sirli V Helm.

 

Selle aasta alguses loodud ettevõtte MAQUS OÜ tootevalikus on nii Suured kui ka Väiksed Magusad Sõnad – tabavate ja sügavate mõtteteradega rikastatud šokolaadikarbid.

Inspireeriva kingitusevalikuga saab tutvuda MAQUS e-poes ja alates novembrist ka Rahva Raamatu kauplustes.

Share