Site Logotype

📦TASUTA TRANSPORT📦

MAQUS

Sirli V Helm: šokolaad ei tee paksuks

Šokolaad on üks nendest maiustustest, mis tekitab meis sageli vastakaid tundeid. Ühelt poolt teame, et šokolaad sisaldab suhkrut ja rasva ning võib seetõttu kaasa aidata kaalutõusule. Teisalt aga teame, et šokolaad võib pakkuda meile hetkeks rõõmu ja õnnetunnet.

Kuidas siis šokolaadi nautida, ilma et see mõjutaks meie kaalutõusu? Vastus peitub mõõdukuses. Mõõdukas koguses šokolaadi tarbimine ei pruugi kaasa tuua kaalutõusu. Oluline on jälgida üldist toitumist ja elada aktiivset eluviisi.

Siin on mõned näpunäited, kuidas šokolaadi nautida ilma süümepiinadeta:

1. Tarbi mõõdukalt: Piira šokolaadi kogust ja naudi seda teadlikult. Üks või kaks MAQUS miniatuurset šokolaaditahvlit võivad olla piisavad, et rahuldada magusaisu.

2. Kombineeri šokolaad tervislike toitudega: Šokolaadi võib kombineerida näiteks puuviljade või jogurtiga, et saada rohkem toitaineid.

3. Ära unusta liikumist: Šokolaadi nautimine võib olla osa aktiivsest elustiilist. Tee trenni või mine jalutama pärast šokolaadi söömist, et aidata põletada kaloreid.

Oluline on tarbida šokolaadi mõõdukalt ja osana tasakaalustatud toitumisest. Nii saame nautida šokolaadi maitset ja õnnetunnet, ilma et peaksime muretsema kaalutõusu pärast.

Share